Kaip greitai surinkti šiltnamį?

Pramoniniai šiltnamiai – tai idealus pasirinkimas tiek pradedantiems daržininkams, tiek ilgus metus besiverčiančius žemės ūkyje profesionalams. Surenkami šiltnamiai daugeliui patrauklūs savo mobilumu. Surenkamas šiltnamis yra labai lengvai ir greitai surenkamas bei transportuojamas, todėl bet kada galima keisti jo stovėjimo vietą. Vienas didžiausių jo privalumų – itin greitas ir paprastas surinkimas. Palyginus neaukštos šiltnamių kainos – dar vienas privalumas, kurį vertina norintys sutaupyti
Įprastai šiltnamių rėmai surenkami per 1-2 darbo dienas. Vienas svarbiausių dalykų į ką būtina atkreipti dėmesį – tai pagrindas ant, kurio dideli šiltnamiai yra montuojami. Jeigu pramoniniai šiltnamiai yra įmontuojami į paprastą žemę, tuomet jų surinkimui gali užtekti tik 1 dienos. Surenkama šiltnamiui pastatyti paprastai prireikia vis kelių žingsnių. Pirmiausia, pramoninis šiltnamis turi būti pritvirtinamas prieš žemės – atliekami ankeriavimo darbai ant pasirinkto žemės pagrindo. Šiltnamio kojas pritvirtinus prie žemės, sustatomas rėmas. Privalu turėti omenyje, kad pasirinkus betonuotą pagrindą ar kaip kitaip išlietą, tuomet surenkamo šiltnamio statybos gali užtrukti šiek tiek daugiau laiko. Daugiausiai laiko pareikalauja atitinkamų skylių padarymas pamatuose bei ankerių įsukimas. Rėmų statyba išlieka ta pati, nepaisant to, koks pamatų pagrindas būtų pasirinktas. Dažniausiai pramoniniai šiltnamiai gali būti pastatomi trijų žmonių komandoje. Paprastai du statytojai surinkinėja kojas, o tuo pačiu metu trečiasis – surinkinėja rėmo konstrukciją. Tad nuo šiol didelio ploto šiltnamį pastatysite greitai, lengvai ir tik kelių asmenų komandoje.
Euroangarai.lt siūlo patikimus ir savo kokybe itin vertinamus pramoninius šiltnamius. Jų surinkimo greitis ir mobilumas – tai labiausiai vertinamos jų savybės. Patogu, kad surenkamą šiltnamį užsisakius internetu, jis bus atvežtas jau kitą darbo dieną. Pramoniniai šiltnamiai – tai idealus sprendimas tiems, kurie nori greitai ir pigiai pasistatyti didelio ploto šiltnamį.