Angarai

Kaina nuo 2950 € + PVM.

ULA sandėliavimo angarai

Nuo 12 m. ilgio, 9 m. pločio ir 4.5 m. aukščio

Galimybė išsirinkti tarpus tarp arkų (1 / 2 metrų), 2 tento tipai (320 g/m² / 650 g/m²) – leidžia jums surasti komplektaciją pagal savo poreikius ir biudžetą.
Angaras uždengiamas PVC tentu, kuris yra pralaidus dienos šviesai. Tokiu būdu Jums nereikės papildomo apšvietimo angare dienos metu.

Kaina nuo 4100€ + PVM.

ULA-S sandėliavimo angarai

Nuo 12 m. ilgio, 9 m. pločio ir 4.5 m. aukšio

Stačiasienis tentinis angaras, turintis 1 metro tarpus tarp arkų bei 650 g/m² storio tentą.
Angaras uždengiamas PVC tentu, kuris yra pralaidus dienos šviesai. Tokiu būdu Jums nereikės papildomo apšvietimo angare dienos metu.


Kaina 9000 € + PVM.

EURO sandėliavimo angarai

18,3 m. ilgio, 12.2 m. pločio ir 5.8 m. aukščio

Sustiprinta dvigubo rėmo konstrukcija, arkų tarpai 1.5 m. sustripintas tentas 650g/m². Angaras uždengiamas PVC tentu, kuris yra pralaidus dienos šviesai. Tokiu būdu Jums nereikės papildomo apšvietimo angare dienos metu.


 

MARCO sandėliavimo angarai

Nuo 8 m. ilgio, 7 m. pločio ir 4,8 m. aukščio

Nepamirštame ir klientų, turinčių mažesnių sandėliavimo ar įrangos laikymo poreikių – 7 metrų pločio ir 4,8 metrų aukščio angarai, kuriems galime pasiūlyti net keturis skirtingus ilgius, pagal Jūsų poreikius.


 

NORDA sandėliavimo angarai

Nuo 10 m. ilgio, 5 m. pločio ir 5,3 m. aukščio

Atsižvelgdami į skirtingus poreikius siūlome ir siauresnius, bet aukštesnius mobiliuosius tentinius angarus – 5 metrų pločio ir 5,3 metrų aukščio angarai, kuriems galime pasiūlyti net tris skirtingus ilgius.


 

VEGA sandėliavimo angarai

Nuo 30.5 m. ilgio, 15,24 m. pločio ir 7 m. aukščio

Didžiausius sandėliavimo ar įrangos laikymo poreikius turintiems galime pasiūlyti 15,24 metrų pločio ir 7 metrų aukščio angarus su sustiprintu dvigubu rėmu. Galimi du skirtingų tentinių angarų ilgių pasirinkimai.