Rinkoje esančių angarų palyginimas

Kaip žinia, rinkoje yra labai didelė angarų pasiūla: tentiniai ir metaliniai, medinės konstrukcijos, pripučiami. Daugelis žmonių klysta pasirinkdami ir tam yra priežasčių – kiekvienas pardavėjas giria savo produktus. Kaip ir visą laiką, tiesa būna kažkur tais per vidurį.

Pavyzdžiui: angarai su metalinėmis sienomis priimami kaip saugesni ir patvaresni, lyginant su tentiniais, ir iš dalies tai yra tiesa. Tačiau, kartais yra naudojama skarda, kurios storis 0,2 – 0,3 mm. Tai negalima priimti kaip rimtą apsaugą Jūsų turtui, čia tas pats, kaip apvynioti jį su stora folija. Kaip sakoma: visos spynos yra vienodos, skiriasi tik įrankiai, tad geriausias būdas išvengti vagysčių – signalizacija arba apsauga.

 

Tikri, kokybiški skardiniai angarai kainuoja 2 – 3 kartus brangiau nei mūsų siūlomi tentiniai. Bet rinkoje yra siūloma skardinių modelių, kurių kainos yra tokios pat arba truputį didesnės. Atkreipkite dėmesį – kokia rėmo konstrukcija, atstumai tarp arkų, vamzdžių storiai. Nepamirškite, kad ant skardos sniegas kaupiasi, o nuo tento nuslysta.

Kitas kraštitinumas– tentiniai angarai, kurie pastatomi ar surenkami kaip laikinos pavėsinės (ploni vamzdeliai sujungiami be varžtų, tvirtinimas prie pagrindo su tokiais pat kuoliukais, kaip palapinių ir t.t.)  – šie modeliai yra labai pigūs. Bet užduokite sau klausimą: snieguotą žiemą arba uraganinio vėjo metu norėtumėte jame būti?!

Tokiu atveju patarimas paprastas – susirinkite kiek įmanoma daugiau informacijos ir netikėkite tik pigia kaina ar pažadais. Reikia rasti savo pusiausvyrą tarp kainos, poreikių ir kokybės.

 

Mūsų angarų privalumai

  • Visi mūsų modeliai turi modifikacijas, pritaikytas įvairioms klimatinėms sąlygoms. Nėra universalaus varianto, kuris būtų skirtas Ispanijai ir Suomijai.
  • Kainos ir kokybės santykis. Mes neprašome už savo angarus ne adekvačios kainos, bet jei mes mažintume kainą, tai iš karto atsilieptų gaminio kokybei, o Jūs, kaip klientai, tikrai to nenorėtumėte – gamintojui visada yra galimybė kur sutaupyti. Maža to, mes pastoviai tobuliname savo produktą, kad išvengti kažkokių problemų ateityje, o ne laukti kol jos įvyks.
  • Visai mūsų produkcijai yra suteikiama garantija ir pogarantinis aptarnavimas.
  • Beveik visus tentinių angarų ir šiltnamių modelius turime sandėlyje. Pristatymas užtrunka vos kelias dienas, po užsakymo patvirtinimo.
  • Paprastas ir greitas pastatymas. Jeigu norite sutaupyti ir pasistatyti angarą, šiltnamį ar stoginę patys – mes visada Jums padėsime. Pristatydami Jūsų išsirinktą gaminį, mes visada duodame instrukciją, mūsų internetinėje svetainėje yra sumontavimo nuotraukos ir video, o jei reikia – mūsų meistrai visada Jums padės!
  • Labai paprastas remontas. Pažeidus tentą, Jūs visada galite neišardžius angaro jį sulituoti arba suklijuoti.
  • Jei atsirado butinybė perkelti angarą į kitą vietą, Jūs tai galite padaryti su minimaliomis pastangomis. Tai yra aktualu, jei nuomojatės aikštelę, kur stovi angaras.